0 artikelen in winkelwagen
Koers houden in de storm - Derek Prince (Paperback)

Boeken

Koers houden in de storm - Derek Prince (Paperback)

€ 12,50Beschikbaar
Taal

Boekgegevens

Auteur
Derek Prince
ISBN
9789075185867
Uitgever
DPM Nederland
Verschijningsjaar
2018
Taal
Nederlands
Uitvoering
Paperback
Aantal pagina's
140
Formaat
A5
Oorspronkelijke titel
Why bad things happen to God's people

Heb je je weleens afgevraagd: Als God van me houdt, waarom moet ik dan door deze beproeving heen? Of: Waarom is er zoveel ellende, lijden en verdrukking in de wereld?

Gods kinderen komen nog steeds beproevingen en moeiten tegen op hun levensweg. Maar er is één factor die gelovigen net iets anders maakt: hoop! Vanuit het verhaal van Job moedigt Derek Prince je aan om je moeilijkste problemen en uitdagingen frontaal te lijf te gaan - met hoop…!

Deze principes houden je stevig en stabiel, als je in je leven door stormen heen moet. Deze studie…

• geeft je inzicht in de rol van satan in de stormen van je leven
• rust je toe om in moeilijke situaties te reageren vanuit rust en vertrouwen
• leert je diepe lessen uit het leven van Job, die door moeite heen een levensveranderende ontmoeting kreeg met Gods heiligheid

Ontvang vrede en troost, door te rusten in Gods goedheid, kracht en liefde – ongeacht voor welke uitdagingen je bent komen te staan!

Oorspronkelijke titel: Why bad things happen to God's people
Paperback: 140 pagina's, A5

Dit vind je misschien ook interessant

Aanbevelingen laden…